Přednáška Informatické večery FIT

Včera (čt 10.05.2012) jsme přednášel na pokračování cyklu Informatické večery FIT, které pořádá Fakulta Informačních Technologií ČVUT.

Anotace přednášky byla: nangu.TV je významný výrobce a poskytovatel řešení pro IPTV a OTT (over-the-top nebo též Internetové streamování). Patří mezi špičková řešení, také díky tomu, že pokrývá všechny hlavní služby. V řešení najdete vlastní ditribuovaný file-systém, řízení doručování obsahu, jeho přizpůsobení koncovému zařízení i kvalitě sítě. Zajímavou oblastí je také obchodní logika včetně doporučování obsahu uživatelům. Přednáška Vás ve své první části provede kompletním řešením nangu.TV. Zaměříme se především a věci, které jsou zajímavé z pohledu computer-science. Druhá část přednášky bude věnována oblasti doporučování obsahu (content recommendation).

Úžasně mě potěšilo, když po skončení přišel jeden z posluchačů s tím, že se mu moc líbila. Jediná škoda byla, že přišlo tak málo lidí - nějak jsme podcenili, že dnes se odevzdávají diplomky a příští týden bakalářky. Na přednášku přišel i pan děkan Tvrdík, nevím jestli se mu líbila, ale zdá se, že bude šance ji opakovat...

PřílohaVelikost
Prezentace k přednášce5.28 MB