personal

Před půlnocí - Ladak a Jirka Sázel na ČT24

V úterý 15.06.2010 byl odvysílán stanicí ČT24 díl pořadu "Před půlnocí", ve kterém zazářil Jirka Sázel, náš milovaný koordinátor Krajních Mezí 2009.

Lip-sync byl rozjetý už ve zdrojových datech.

Nová verze Cínových figurek

Včera jsem deploynul novou verzi webu http://cinovefigurky.cz . Jedná se o kompletní přepis webu do prostředí RoR (Ruby on Rails) s novým designem a funkcemi.

Deník Jana Münze

Deník

Jan Münz

Deník I.

Tento sešit byl započat dne 17.XII.1936 a končí dne

Jan Münz

''Audax omnia perpeti''

''Gens humana ruit per vetitum nefas.''

''Virtus est vitium fugere et sapientia prima stultitia caruisse.''

(Horatius)

17.XII.1936. Čtvrtek

Majetínek

Koukněte na stránky Majetínku. Občanského sdružení, které zastřešuje Majetínskou muzičku a folklórní soubor. Je postavena na WordPressu, čistě proto, že do její admin-zóny potřebují mít přístup i laici a Drupal přece jenom, nemám tuhle část tak vychytanou. I když musím říct, že se s každým releasem zlepšuje.

PixHektAr

Rozhodl jsem se předělat stránky pixhektaru. Vlastně je úplně zahodit a udělat z nich photoblog, který bude doplňovat tuto stránku.

Také jsem na něj cvičně použil WordPress, když oně každý tak básní. WordPress je pěkný, admin zóna je moc pěkně udělaná. Pokud bych si měl vybrat aplikační platformu, tak zůstanu u Drupalu, ale blog-like engine vhodný i pro laika je teďko určitě WordPress.

Alterfgraf.cz

Pracuji na nové stránce - altergraf.cz. Vlastně se jedná o aktivitu mojí maměnky. Ráda by vytvořila místo, kde se budou shromažďovat různorodé nápady na vizualizaci různých dat, typicky právě pomocí grafů.

Jan Münz

Pavlínka narazila při stěhování babičky Jany na deník. Tento deník si začal psát 17. prosince roku 1936 mladík jménem Jan Münz. Jen s Janou nějaký čas chodili. Deník pokrývá období od 17.12.1936 do 29.05.1937.

Jan na řádcích svého deníku popisuje každodenní starosti gymnazisty, který stojí před volbou dalšího povolání a oboru studia. Dozvídáme se o běžkařském výletu do Brd i jeho úvahách o řeckých filozofech. Dýchá na nás období První Republiky v Příbrami, kde se chodí na korzo na Pražskou ulici.

Silicon Hill Alumni Group at LinkedIn

I have founded alumni group at LinkedIn for former active member of Silicon Hill students' club. You can join the group at http://www.linkedin.com/e/gis/66387/36579D561DB0.

Norway

We have prepared FTP account for photos exchange. Server address is ftp.bobek.cz . Username is norway. You have already received password in email from Pavla.

Please create directory on the server according to your name. Please upload the best available quality. You can download files as well.

Accessing ftp server is easy, if you don't have ftp client, you can use one written in Java, called CrossFTP (just click).

Žufníci na svatbě

Zřídili jsme pro Vás FTP účet, který můžete použijte pro nahrání fotek na server a stažení fotek ostatních na Váš počítač. Adresa serveru je ftp.bobek.cz

Syndikovat obsah